Už jste se s tímto pojmem setkali, ale nevíte, co znamená, nebo ho znáte z jiné oblasti jako je hotelnictví nebo cestovních kanceláří, ale v oblasti stěhovací firmy slyšíte tento pojem poprvé, nejste určitě jediní. V následujícím článku vám objasníme, o co se jedná.

Význam:
Full (plný, zaplněný, vrchovatý) service (služba) – komplexní služby firmy pro zákazníky, zahrnuje přípravu, výrobu a další služby požadované zákazníkem

Full service stěhování je typ stěhování, kdy se nemusíte o nic starat. Jedná se o stěhování na klíč, kdy nemusíte být ani fyzicky přítomni. Na začátku se veškerý majetek detailně zaeviduje, domluví se, kde konkrétně v novém bydlení, má být rozestavěný. Pracovníci stěhovací firmy nábytek demontují a opět smontují na přímo vytyčeném místě.

Majitel přichází do nového obydlí, kde veškeré věci jsou na svém místě, včetně nádobí v kuchyni, dekoračních předmětů ve vitrínách, nataženými koberci a oblečení ve skříni. Samozřejmě vše záleží na individuální domluvě, nechceme, aby se zákazník cítil špatně, že se mu prohrabujeme v jeho osobních věcech.

Full service stěhování