Stěhujete se až tak často, že už vás opakované stěhování věcí unavuje a nesnášíte ho. Jednou z možností je pořídit si mobilní dům a stěhování jako takové nemusíte již vůbec řešit.

Dnešní mobilní domy nabízí plnohodnotné nízkoenergetické bydlení. Celoroční mobilní domy nabízí několik variant domu o velikosti 12m × 4m na přání však vyrobí i větší dům. Je jen na vás, jakou si vyberete střechu, jak budete vypadat omítka a co vše bude uvnitř.

Samotnou přepravu sice nezajistíte úplně sami, ale zvolená firma má vhodné auto s nájezdy a navijákem, a hlavně zkušeného řidiče. Hlavní je, že vezete dům jako celek se vším všudy.

Při stěhování mobilního domu vás také čekají drobné úkoly, sbalení skleniček a nádobí, abyste při přepravě nerozbily, zajistit volně stojící věci jako je například mikrovlnná trouba nebo varná konvice. Pračku, ledničku a další větší spotřebiče, pokud nejsou zabudované nebo přišroubované k podlaze, taky doporučujeme zajistit před nechtěným pohybem.

Pokud to, ale chcete mít úplně bez práce, není nic jednoduššího než se domluvit se stěhovací firmou, která se o všechno postará a přemístí váš mobilní dům na určené místo bez ztráty květinky.

Stěhování na kolečkách