Rodinných domů je méně než bytů a mnozí z Vás by jistě konstatovali, že stěhování z rodinných domů je minimální, protože když už někdo v domě bydlí, proč by se stěhoval jinam. Důvodů stěhování je zajisté mnoho, pořízení nového domu, stěhování od rodičů nebo i z ekonomických důvodů se lidé stěhují do menších bytů. Podíváme se na to, jak se stěhování domu připravit, a jakým způsobem stěhování s profesionální firmou probíhá.

V první řadě je třeba si uvědomit, kam se budete stěhovat. Nebudeme si nic nalhávat, ale dům skrývá více zákoutí a ploch, do kterých se vejde spousta věcí, které se „budou někdy hodit“. Proto přichází
na první místo třídění a zbavovaní se nepotřebných věcí. V další fázi si je třeba uvědomit, kam se budeme stěhovat a důkladně promyslet, co se nám do nového bydlení ještě vejde a co bude potřeba prodat nebo darovat. V poslední fázi již můžeme začít balit a připravovat věci na den, kdy přijede parta statných chlapů a věci nám naloží a převezou do nového domova.

Průběh stěhování rodinného domu

  1. V dohodnutém termínu a čase dojede stěhovací vůz nebo vozy, vše záleží na objemustěhovaných věci.
  2. Opatrně věci logisticky naloží a upevní, tak aby se při převozu nic nepoškodilo.
  3. Na místě proběhne rovněž opatrná vykládka a uložení nábytku a věcí na místo určení. Sestavovaní nábytku vždy záleží předem na domluvě.
Stěhování rodinných domů. Oříšek? S námi určitě ne!