Stěhujete se na Slovensko a nevíte na koho se při stěhování obrátit, co to obnáší a kolik to stojí? Stěhování Zeus je správná firma pro vás, se kterou si můžete být jistí, že se rychle a bezpečně přestěhujete.

Jsme stěhovací firma, která se mezinárodního stěhování rozhodně nebojí, máme spolehlivý vozový park i vyškolený personál. U nás se snoubí profesionalita, spolehlivost a spokojenost zákazníka, která je vždy na prvním místě.

Průběh stěhováni na Slovensko

Na smluvenou schůzku s vámi dorazí náš pracovník a domluví podrobnosti stěhování, odkud a kam se přesně budete stěhovat, obhlídne, kolik pokojů se bude stěhovat, zjistí, z jakého patra a do jakého patra stěhování bude probíhat a provede nacenění.

Poradí, jaké krabice budou na stěhování vhodné, domluví se na demontáži nábytku a jakým způsobem věci na stěhování připravit, aby zajistil hladký průběh stěhování.
V den stěhování přijedeme ve smluvenou hodinu a naložíme nábytek a věci dle domluvy do auta. Následně převezeme a v cíli nábytek smontujeme a rozmístíme, dle požadavků zákazníka. Obalové materiály si odvezeme a následně ekologicky zlikvidujeme.

Vše provádíme bezpečně a s úsměvem, u nás je samozřejmostí, že jsme na případné škody pojištění, což dodává vám i našim pracovníkům důvěru a celkovou jistotu při práci.

Tak neváhejte a domluvte si stěhování se Stěhování ZEUS rychle a včas.

Stěhování na Slovensko