Spolehlivých vozů není nikdy dost, proto v našem vozovém parku přibyl červený krasavec určený pro stěhování. Na cestě ho určitě nepřehlédnete, zdobí ho dominanta hlavy samotného boha Dia, podle názvu naší stěhovací firmy Stěhování Zeus.

Fiat Ducato o objemu 24 m3 nákladového prostoru zvládne s přehledem přestěhovat menší byt, a tak je pro ty to účely ideálním pomocníkem. Součástí vozu je nákladní plošina, se kterou bezpečně a rychle naložíme i vyložíme jakýkoliv těžší náklad, jako je třeba klavír nebo sedačka. A vy máte jistotu, že se s vašimi věcmi nic nestane.

Vždy dbáme na technickou stránku vozu. Naše auta procházejí důkladnou servisní prohlídkou, a i když se nějaká ta kosmetická vada na autě najde, vždy můžete mít jistotu, že po motorové a celkově funkční stránce je auto vždy v pořádku a doveze náklad do míst v čase dle předchozí domluvy.

A tak přejeme našemu autu spoustu šťastných kilometrů bez nehody, a pokud ho zahlídnete na ulici, zamávejte nám. Vždyť i Vás rádi přestěhujeme kdykoliv bude potřeba.

Nový motorový pomocník ke stěhování